Overzicht van ambtsdragers per sectie

Overzicht van ambtsdragers per sectie

Onderstaande tabel geeft een overzicht van de secties en de daaraan gekoppelde ambtsdragers en bezoekmedewerkers.

 

Klik hier voor het overzicht van secties per straatnaam

 

Door in onderstaande lijst op een naam te klikken opent een pagina met de contactgegevens van de ouderling. (Deze pagina is nog in ontwikkeling binnenkort kunt u ook doorklikken op de namen van ouderlingen uit wijk Noord.)

 

Sectie Ouderling Telefoonnummer Bezoekmedewerker(s)

Wijk Noord

     
1A11 Albert Jan Berends 0578 69 55 42 Jan Kers
1A12 Vacature   Henk Stijf
1A13 Jan Kers 0578 69 3970

Albert Jan Berends

1A13a  geperforeerden
             buiten Heerde
Jan Kers 0578 69 3970 Henk Roke
1B14 Albert Eikelboom ( 65+) 0578 69 13 77 Dikky Eikelboom
       
1B15 Piet Kool    
1B16 Vacature    
1C17 Vacature   65+ Herman Bijsterbosch
1C18 Vacant. Tijdelijk Bertus Steenbergen 0578 69 30 87  
1C19 Bernhart Grolleman  0578 61 89 72 Dries Barneveld
       

Wijk Zuid

     
Coördinator Anke Geerts    
2A21 Ron Nijman   Geerard de Graaf
      Mary Krouwel
      Bennie Nijhof
2A22 Vacature, tijdelijk
Ron Nijman
  Rita van Bemmel
      Aly v.d. Vrugt
      Marie Draaijer
      Orpha Pendjol
      Corryette Veldhuizen
2A23 Annie Reil tijdelijk Herma Berghorst   Bep Riphagen
      Henriëtte vd Vrugt
      Rudi van Velde
      Ineke Bredenhoff
2B24 Vacature tijdelijk Gerrit Bouwhuis   Coby Kwakkel 
      Harmke de Greef
      Jaap de Greef
      Ina van Lohuizen
2B25 Herma Berghorst   Hennie van Triest
    Ina Tessemaker
      Gerda van Norel
2B25a Gert Timmer    
2B26 Gerrit Bouwhuis    
      Anke Meinema
      Willy van de Beek
2C27 Vacature tijdelijk
Ada van der Hoeve
  Ans Riphagen
      Riëtte Dokter
      Freek Jongerman
2C28 Vacature tijdelijk
Ron Nijman
  Adrie Bijsterbosch
      Egbert van IJken
      Neli van IJken-Roodhart
2C29 Ada van der Hoeve   An Draaijer
2C29a Ada van der Hoeve   Fenny Bouwhuis
      Gerrie Berghorst
      Alice Pap